KAS YRA OPTOMETRININKAS?

Sveiki, esu optometrininkas - regos ištyrimo ir korekcijos specialistas. Turiu aukštąjį universitetinį išsilavinimą, nuolat tobulinu savo profesinę kvalifikaciją seminaruose, kvalifikaciniuose kursuose bei konferencijose. Seku naujienas ir mokslo bei technologijų pasiekimus regos ir optikos srityse, seku naujausias regos korekcijos tendencijas.

 

 


 

Mane dažniausiai sutiksite optikos salono regos patikros kabinete. Esu čia tam, kad suteikčiau Jums individualią konsultaciją ir atlikčiau pirminę Jūsų akių bei regos apžiūrą prieš įsigyjant regos korekcijos priemonę (akinius ar kontaktinius lęšius), taip pat užsukus tik profilaktiniam regos testui. Aš atliksiu išsamią apklausą apie Jūsų bendrą ir akių sveikatos būklę, ištirsiu ir išmatuosiu Jūsų regą, nustatysiu jos ydą, įvertinsiu abiakio (binokulinio) matymo funkcijas taip pat atliksiu įvairius testus pagal individualią kiekvieno paciento situaciją.

 

 


 

Atlikus regos tyrimus ir matavimus, specialiais bandomaisiais lęšiais parinksiu Jums optimalią regos korekciją, reikalingą koreguoti trumparegystės (miopijos), toliaregystės (hipermetropijos), amžinės toliaregystės (presbiopijos) ar astigmatizmo įtakotus matymo sutrikimus.

 

 


 

Individualios konsultacijos metu plyšine lempa atliksiu išorinę akies ir jos priedų apžiūrą bei matavimus, peršviesiu akies terpes. Aptikus pakitimus, pasiūlysiu gydytojo oftalmologo konsultaciją.

 

 


 

Jei pageidaujate nešioti ne tik korekcinius akinius, bet ir išmokti naudotis kontaktiniais lęšais, apmokysiu Jus bei suteiksiu visą reikalingą informaciją kontaktinių lęšių rūšies pasirinkimo, jų priežiūros priemonių ir kitais aktualiais klausimais.

 

 

Iki malonių susitikimų!