SVARBU: paskutinė galimybė registruotis Optometrija 1 arba Optometrija 2 kursų programoms

Kaip žinia, visi Lietuvos optometrininkai Šiaulių universiteto absolventai, jau praktikuojantys ar ketinantys užsiimti optometrininko praktika ir iki 2023 m. sausio 1 d. įgyti asmens sveikatos priežiūros praktikos licenciją, privalo baigti Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto organizuojamus optometrininko profesinės  kvalifikacijos tobulinimo kursus Optometrija 1 arba Optometrija 2.

 

Teisę verstis optometrininko praktika turi asmuo, atitinkantis šias sąlygas:

  1.  Įgijęs optometrininko profesinę kvalifikaciją;
  2.  Turintis galiojančią asmens sveikatos priežiūros praktikos licenciją verstis optometrininko praktika pagal optometrininko profesinę kvalifikaciją.

 

Kolegas, kurie dar neišklausė šių kursų programų, kviečiu suskubti ir iki 2022 m. vasario 14 d. susisiekti su kursų vadovu dr. Sauliumi Galgausku el. paštu: saulius.galgauskas@gmail.com ir informuoti apie savo ketinimą registruotis kursų programai.  

 

V-813 Dėl Lietuvos medicinos normos MN 166:2018 „Optometrininkas“ patvirtinimo (lrs.lt)

 

Asociacijos prezidentė Vaida Kačergienė

Pandemija paveikė akių sveikatą - padaugėjo pacientų, besiskundžiančių sausos akies sindromu. Kokius sprendimo būdus siūlo specialistai?
Švenčiame PASAULINĘ REGOS DIENĄ

Mieli kolegos! Pasaulio sveikatos organizacija kasmet antrąjį spalio ketvirtadienį skelbia Pasauline regos diena. Sveikiname visus Jus kasdieniu savo darbu, profesionalumu ir atsidavimu profesijai prisidedančius prie mūsų visuomenės akių ir regos sveikatos išsaugojimo. Pagarba Jums visiems, atliekantiems šią kilnią misiją!!!

 

https://www.who.int/news-room/events/detail/2021/10/14/default-calendar/world-sight-day-2021?fbclid=IwAR3CyiapuL6ztkMHOzaLJBK-Mc1IMZ7ReBfwO_FeyeiDxH8kWM_nd4T226Q
 

Optometrijos specialistų licencijavimas

Nuo 2021 m. gegužės 1 d. pradedamos išduoti asmens sveikatos priežiūros specialisto licencijos pagal įgytą profesinę kvalifikaciją (optometrija). https://vaspvt.gov.lt/node/1530

 

Naudotojo instrukcija - licencijos išdavimas deklaracijos pagrindu: LICREG deklaracija

Kovo 23-oji - Pasaulinė optometrijos diena

Mieli optometrininkai! Sveikinu Jus su mūsų profesine švente! Linkiu, kad atlikdami savo pareigas visada sulauktumėte malonaus grįžtamojo ryšio, o Jūsų prasmingas darbas neliktų nepastebėtas ir visada būtų įvertintas. Tegu Jus kasdienėje veikloje lydi profesinė sėkmė, neblėstanti energija ir pasitikėjimas savimi. Giedros nuotaikos ir sėkmės Jūsų darbuose!

 

Vaida Kačergienė

Asociacijos prezidentė

 

 

Lietuvos optometrininkų asociacijos organizuojamas renginys
Lietuvos optometrininkų asociacijos organizuojamas renginys

Lietuvos optometrininkų asociacija organizuoja ir kviečia Jus į nuotolinę konferenciją "OPTOMETRININKO PRAKTIKOS AKTUALIJOS", kuri įvyks 2021 m. kovo 28 d. Prieš konferenciją įvyks eilinis visuotinis Asociacijos narių susirinkimas nuotoliniu būdu ZOOM platformoje nuo 9:00 iki 9:30 val. REGISTRACIJA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Artėja optometrininkų ir kitų asmens sveikatos priežiūros specialistų licencijavimas
Registracijos sistema dėl profilaktinio COVID-19 testavimo
spausdinti